X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

FİRMA PROFİLİ

Btek Elektronik Yazılım Bilişim Tekn. Tic. A.Ş.

Firmamız 2011 yılının sonunda bilgisayar teknik destek firması olarak faliyetlerine başlamıştır. Firma kurucu ve çalışanlarının 1990 lı yıllardan günümüze gelen tecrübelerini müşterileriyle daha iyi paylaşabilmek adına çeşitli yatırımlara girişmişlerdir. Bu yatırımlar biri de alanadiniz.com ‘ dur.

alanadiniz.com , firmamızın yıllar boyu çalıştığı kurumsal ve bireysel müşterilerimizin web sayfalarını yada elektronik postalarını barındırırken, yenilerken yada bi sorun esnasında yaşadıkları sıkıntıları göz önüne alarak kurulmuş olup, 4 yılı aşkın süredir firmamız kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermektedir. Şimdi ise yeni arayüzü ve sistemi ile portföyüne yeni müşteriler katmayı istemektedir.

 

alanadiniz.com ilk olarak faliyetlerine İstanbul lokasyonlu bir veri merkezinde sunucularını barındırarak başlamıştır. Daha sonra genişleyen portföy, sunucu sayısındaki artış ve daha hızlı – daha kaliteli – daha esnek hizmet verebilme açısından yurtdışı lokasyondaki yüksek kapasiteli sunuculara taşınmıştır.
Mevcut durumda alanadiniz.com alanadı tescili, web sayfa ve elektronik posta barındırma, alanlarında faliyetini sürdürmektedir.

Btek Elektronik Yazılım Bilişim Tekn. Tic. A.Ş.
Beşevler Mah. Aktaş Sk. Güleçler İş Mrk. No:3/14
Nilüfer / BURSA
Vergi Daire / No: Çekirge VD. 1870658483
Ticaret Sicil No: 83494 Bursa / Merkez
Yetkili : Aysun Bıyıklı
Telefon: +90 224 443 5653
E-Mail: info@btechbilisim.com


Powered by WISECP
G-L3X896YZG7 Top