Hizmet Sözleşmesi - AlanAdiniz.Com

Multi Country Phone Numbers

 +90 (850) 811 0997

Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

ÜYELİK İŞLEMLERİ

Müşteri aldığı hizmetler ile ilgili yönetimsel tüm taleplerini , güvenlik gereği Alanadiniz.Com ana sayfasındaki “Destek Merkezi” bölümüne kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak yazılı olarak iletmesi gerekmektedir.

Aracı kişi yada kurumlar üzerinden yapılan üye işlemlerinde üyelik işlemini gerçekleştiren kişi yada kurum talepleri esas alınmaktadır.

3. kişilerin telefon ,fax, email üzerinden üyelik değişiklik işlemleri , hizmetler üzerinde değişiklik (şifre talepleri ve değişikliği, ödeme fatura işlemleri vs) gerektiren durumlarda sisteme kayıtlı üyenin “Destek Merkezi” üzerinden gönderilmiş yazılı onayı olmadan hiç bir işlem yapılmamaktadır.

Müşteri üye bilgilerinin güncelliğinden ve doğruluğundan birinci derecede sorumludur.

ÖDEME İŞLEMLERİ

Alanadiniz.Com, servis ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Alanadiniz.Com her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, Alanadiniz.com ve Alanadiniz.Com web sitesi veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin Alanadiniz.Com servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.

MÜŞTERİ, BU SÖZLEŞMEYİ KABUL EDEREK, İLGİLİ ÜCRETLERİN MÜŞTERİNİN KAYIT ESNASINDA BİLDİRDİĞİ KREDİ KARTI HESABINDAN TAHSİL EDİLMESİNE ve KREDİ KARTI BİLGİLERİNİN BİRHOST MÜŞTERİ KAYITLARINDA TUTULMASINA İZİN VERMİŞTİR. MÜŞTERİNİN SERVİSLERİ, HER KULLANIM DÖNEMİNİN SONUNDA OTOMATİK OLARAK YENİLENEREK (MÜŞTERİ ONAYI ALINMADAN), İLGİLİ SERVİS ÜCRETLERİNİN TAHSİLATI KREDİ KARTI HESABINDAN GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR (AKSİ BELİRTİLEN DURUMLAR HARİÇ)

Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, aylık hesap planlarında 7 işgünü önceden, yıllık hesap planlarında 15 işgünü önceden haber vermek şartı ile, Alanadiniz.Com\’a yapacağı yazılı başvuru (üye girişi yapılarak edestek sistemi üzerinden ) sonlandırabilir. Bu durumda, Alanadiniz.Com, müşterinin içinde bulunduğu kullanım dönemini takip eden dönem için yenileme işlemi yapmayacaktır. Sözleşmenin sona erdiği tarihte, müşterinin Alanadiniz.Com\’a olan borçları, sonlanma tarihinde kredi kartı veya banka havalesi yoluyla müşteriden tahsil edilecektir. Sözleşmenin müşteri tarafından sonlandırılması durumunda, müşteriye ait Alanadiniz.Com bulundurulan hizmete ait bütün kayıtlar ve içerik silinecektir.

Müşteri, sözleşmenin yürürlükte kaldığı süre boyunca, Alanadiniz.Com\’ya tahsilat için bildirdiği kredi kartı bilgilerinin doğruluğu ve güncelliğinden sorumludur. Müşteri, kredi bilgilerinin değişmesi durumunda, bu bilgiyi Alanadiniz.Com\’ a iletmesi gerekmektedir.

Alanadiniz.Com, müşteriden tahsilatını gerçekleştirememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini geçici olarak durdurma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

Alanadiniz.Com, müşterinin tercih ettiği durumlarda yada talebi üzerine, servislerin bağlı bulunduğu alan adı ile ilgili yenileme işlemlerini gerçekleştirerek, ilgili ücretlerin tahsilatını kredi kartı hesabından gerçekleştirecektir.

BİRHOST ‘UN SINIRLI SORUMLULUĞU

BİRHOST MÜŞTERİYE SAĞLANAN SERVİSLERİN SÜREKLİLİĞİNİN SAĞLANMASI İÇİN GEREKLİ ÇABAYI VE ÖZENİ SARF EDECEKTİR

BUNUNLA BERABER, Alanadiniz.Com SERVİSLERİN MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINI TAM OLARAK KARŞILAYACAĞINI, KESİNTİSİZLİĞİNİ, HATASIZLIĞINI VE GÜVENİLİRLİK SEVİYESİNİ GARANTİ ETMEZ. MÜŞTERİNİN BU SÖZLEŞME KAPSAMINDA SAĞLANAN HERHANGİ BİR SERVİSİN KULLANIMINDAN VE/VEYA KULLANILAMAMASINDAN DOLAYI OLUŞABİLECEK DİREKT VE/VEYA DOLAYLI ZARARLARINDA BİRHOST\’UN SORUMLULUĞU, EN FAZLA SAĞLANAN SERVİSLERİN TOPLAM BEDELİ KADAR OLABİLİR.

BİRHOST MÜŞTERİ WEB SİTESİNDE YADA EPOSTA ADRESLERİNDE OLUŞABİLECEK PROBLEMLERDE (SALDIRI, TOPLU MAİL GÖNDERİMİ VS) DİĞER MÜŞTERİLERİN ETKİLENMEMESİ İÇİN BİRHOST MÜŞTERİ HOSTİNG VEYA EPOSTA HESAPLARINI GEÇİCİ YADA TAMAMEN KAPATMA HAKKINA SAHİPTİR.

İADE ŞARTLARI

Sitemizde sunulan \”ALAN ADI Tescili ve SSL \” işlemi haricinde MÜŞTERİ tarafından kullanılan tüm servisler 15 gün içerisinde herhangi bir mazeret öne sürmeksizin iptal ettirilebilir ve ücretİ müşteriye yaptığı ödeme kanalıyla (banka havale ücreti düşülerek) iade edilir.

SÖZLEŞMENİN SONLANMASI

Alanadiniz.Com, müşteriye yazılı veya telefonla bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden hizmetlerini sonlandırabilir.

Bu durumda, müşterinin Alanadiniz.Com\’a ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, müşteriye iade edilir.

Müşterinin bu sözleşmede veya Alanadiniz.Com Servis Kullanım Şartlarında belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda, Alanadiniz.Com, müşteriye sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.

Müşterinin kredi kartından servislerle ilgili tahsilatların gerçekleştirilememesi durumunda, Alanadiniz.Com sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.

Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, 7 işgünü önceden haber vermek şartı ile, Alanadiniz.Com\’ya yapacağı yazılı başvuru (edestek sistemi) yolu ile sonlandırabilir.

ONLINE SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİĞİ

Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, http://www.Alanadiniz.Com adresine sahip web sitesinde yayınlanarak veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, online kayıt veya herhangi bir yolla Alanadiniz.Com hizmetlerinden yararlandığında, yürürlükte bulunan sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak olan her türlü uyuşmazlığın çözümünde Bursa (Merkez) Asliye Ticaret Mahkemeleri ve Bursa İcra Müdürlükleri yetkilidir.

Partnerlerimiz

iletisim

Adres
Btek Elektronik Yazılım Bilişim Tekn. Tic. A.Ş. Beşevler Mahallesi. Aktaş Sokak.
Güleçler İş Merkezi. No:3/14 Nilüfer / Bursa

E-Posta
bilgi@alanadiniz.com
destek@alanadiniz.com

Telefon
+90 (850) 811 0997
+90 (532) 566 6766

Ağu 11, 2014
Coğrafi bölgeler için ICANN tarafından kullanıma açılan alanadı uzantılarından bazıları; .istanbul / .ist / .amsterdam / .bcn / .berlin / .boston / .travel / ...
Ağu 2, 2014
ICANN’in 01/01/2014 tarihli yeni uygulamasına göre yeni kayıt edilen, süresi uzatılan, transfer edilen yada whois bilgi değişikliği yapılan alan adlarında, mail adresinizin doğruluğunu onaylamanız için, ...
 
Ağu 11, 2014
Coğrafi bölgeler için ICANN tarafından kullanıma açılan alanadı uzantılarından bazıları; .istanbul / .ist / .amsterdam / .bcn / .berlin / .boston / .travel / ...
Ağu 2, 2014
ICANN’in 01/01/2014 tarihli yeni uygulamasına göre yeni kayıt edilen, süresi uzatılan, transfer edilen yada whois bilgi değişikliği yapılan alan adlarında, mail adresinizin doğruluğunu onaylamanız için, ...
 
Yukarı